Гарантія якості

Продукція торгівельної марки КОРСА більше 10 років утримує лідируючі позиції на ринку металопластикових конструкцій в Україні.

Завдяки чудовій системі контролю якості продукції, вироби, що випускаються під торгівельною маркою КОРСА, володіють повною гарантією строком до 10 років! Гарантія означає:

  • збереження цілісності, геометричної форми і розмірів продукції;

  • зміна первинного зовнішнього кольору профілів в межах 3-х відсотків за п'ять років;

  • збереження герметичності склопакетів;

  • збереження якості функціонування гумових ущільнювачів;

  • збереження цілісності фурнітури і відсутність корозії;

  • збереження герметичності притвору згідно з вимогами відповідної нормативної документації (ДСТУ і ін.)

Необхідним базисом для випуску якісної продукції є вибір постачальників комплектуючих. Це компанії зі світовою популярністю – німецька компанія REHAU, як постачальник чудових профільних систем, і німецька Gretsch Unitas, як постачальник відмінної фурнітури. Продукція цих компаній відповідає очікуванням споживачів і є уособленням європейської якості.

Для глибшого контролю за якістю вироблюваної продукції компанією була обладнана власна випробувальна лабораторія.

Відділ технічного контролю якості компанії контролює весь виробничий цикл випуску вікон, дверей й інших металопластикових виробів. Кожна нова партія профілю, фурнітури або скла проходить суворий контроль ВТК. А якщо комплектуючі призначені для розширення асортименту продукції нашої компанії, то вони проходять обов'язкову сертифікацію в державних службах. Про це свідчать сертифікати якості на всю продукцію, що випускається під торгівельною маркою КОРСА.

Після того, як комплектуючі поступають в цех для виробництва ПВХ конструкцій, до роботи по забезпеченню і контролю якості підключаються технологи. Їх завдання – забезпечити чітке виконання всіх вимог і норм, що пред'являється до технологічних процесів.

На завершальній стадії виробництва, перед відвантаженням замовникові, кожен виріб проходить суворий контроль. Після цього виріб, що пройшов всі тести, маркірується штампом ВТК.

Головним чинником, що визначає популярність наших виробів у споживача, є неперевершена якість нашої продукції.

forum.OKNA.ua Rambler's Top100 ���� - �������. ������� ������

Дивились у віконця в
коморці творчості Гуго

Металопластикові вікна у Львові. Вікна корса REHAU склопакет металопластикові вікна вікно Львів, придбати вікна купити вікна склопакет, профіл, окна, Жалюзі.

Металопластикові вікна

Вікно та двері фурнітура металопластикові вікна. Замовити вікно у Львові.

Антимоскітні сітки вікна склопакет. Замовити вікна у Львові. Ролети для вікон та підвіконня і відливи. Металопластикові вікна Львів від торгівельної марки Корса. Металопластикові двері та вікна які можна придбати у Львові.

Фурнітура на металопластикові вікна.

Металлопластиковые окна во Львове. Купить окна, фурнитура стеклопакет. Двери установка окон жалюзи профиль.

Окна во Львове ролеты профиль REHAU и Корса. Металлопластиковое окно и входные двери.

Вікно та двері фурнітура металопластикові вікна. Замовити вікно у Львові.

Антимоскітні сітки вікна склопакет. Замовити вікна у Львові. Ролети для вікон та підвіконня і відливи. Металопластикові вікна Львів від торгівельної марки Корса. Металопластикові двері та вікна які можна придбати у Львові.

Фурнітура на металопластикові вікна.