Склопакети

Натисніть на зображення для перегляду детальнішої інформації

Двокамерний склопакет – це справжній заслін від негативного впливу зовнішніх атмосферних чинників. Двокамерний склопакет конструктивно відрізняється від однокамерного склопакета лише кількістю стекол, дистанційних рамок і камер відповідно.

Стекла, що використовуються в пакеті (4-х міліметрової товщини) можуть бути звичайні (марки М1) або енергозберігаючі, із спеціальним напиленням, яке відбиває тепло назад в приміщення, не дозволяючи його витік. Використовуваний нами герметик компанії FENZI(ФЕНЗІ) для двоконтурної герметизації склопакета гарантує термін служби склопакета до 20 і більше років.

Враховуючи високий рівень енергозбереження, що надається двокамерними склопакетами, можна з упевненістю сказати, що їх використання — економічно повністю виправдано. Двокамерний склопакет схвалений до застосування у всіх температурних зонах України, і навіть в звичайному виконанні із склом марки М1 4 мм вони забезпечать необхідний комфорт і затишок у Вашому будинку.

Комбінуючи при виробництві склопакета технології скла з енергозберігаючим покриттям і заповнення камер склопакета газом Аргон, можна добитися видатних результатів економії тепла і використовувати всю потужність енергозберігаючих технологій.

Для того, щоб забезпечити рівну відстань між стеклами в склопакетах, застосовується дистанційна рамка. Конструктивно вона є алюмінієвим профілем прямокутного перетину, порожнистим усередині, з перфорацією по всій поверхні, що знаходиться усередині склопакета.

Дистанційна рамка заповнена абсорбуючим матеріалом (молекулярним ситом), завдання якого – осушити газ усередині пакету. Особлива увага приділяється властивостям поверхонь рамок, які вступають в контакт з герметиками.

Поширені дві технології виготовлення дистанційної рамки:

 1. Використання чотирьох відрізків рамки і чотирьох з'єднувачів, які розташовані в кутах склопакета. Мінус цій технології – недостатня герметичність склопакета в місцях з'єднання кутів. Згідно з експериментальними даними в склопакетах із збірними куточками час життя зменшується в 2,5 разу в порівнянні з такими ж, але герметичними.

 2. Дистанційні рамки, що виробляються нашою компанією, виготовляються за більш прогресивною технологією. Вона полягає у формуванні дистанційної рамки на спеціальній машині-автоматі. При цьому з'єднання рамки відбувається лише в 1 місці на прямій ділянці, а кути рамки виходять гнутими.

Склопакети з гнутими кутами механічно міцніші. Вони краще протистоять всім навантаженням, що підвищує їх термін експлуатації. Можна сміливо сказати, що час життя склопакетів, вироблених нашою компанією, може досягати 20 років.

Як наповнювачі добре зарекомендували себе молекулярні сита, силікагель або суміші обох речовин. Різні наповнювачі мають різну здатність абсорбції. Ці відмінності виявляються залежно від температури і вмісту вологи в газі всередині пакету.

Молекулярне сито, що застосовується нами для заповнення дистанційної рамки, дозволяє опустити точку роси всередині камери до -60 градусів за Цельсієм.

Однокамерний склопакет є конструкцією з двох стекол, розмежованих між собою по контуру дистанційною рамкою (ця ж рамка, завдяки особливому наповнювачу, грає роль осушувача газу всередині склопакета).

Газова камера, що утворилася між стеклами, за рахунок герметизації, не має контакту з навколишньою атмосферою і, таким чином, виконує роль тепло- і звукоізолятора. Від звичайного дерев'яного вікна з двома стеклами склопакет вигідно відрізняється абсолютною герметичністю і наявністю усередині осушеного газу, що запобігає появі конденсату на внутрішній частині склопакета і, відповідно, забезпечує відсутність точок промерзання.

Враховуючи кліматичні умови і збільшені вимоги до енергозбереження, були розроблені державні стандарти на застосування склопакетів в житловому і промисловому будівництві. Відповідно до цього ДСТУ, не рекомендується використовувати однокамерні склопакети, що включають звичайне скло марки М1 завтовшки 4 мм на території України. Виняток можуть становити лише південні кордони АР Крим.

Якщо мотивація використання однокамерного пакету все ж існує (наприклад, технічна необхідність зменшити вагу конструкції), то фахівці нашої компанії рекомендують використовувати однокамерні склопакети, в яких хоча б одне із стекол виконане з нанесенням нізькоеміссіонного покриття. Торгівельна марка КОРСА використовує при виробництві нізькоеміссіонне (low-e) стекло від провідних європейських виробників.

Склопакет, виконаний в однокамерному конструктиві, але з використанням low-e скла, покращує опір теплопередачі на 22%. У такому виконання однокамерний склопакет дозволяється експлуатувати на всій території України. Отримати додаткові 15% опору теплопередачі можна, використовуючи як наповнювач камери склопакета газ Аргон.

Компанія КОРСА прагне використовувати інновації, запропоновані її партнерами-постачальниками матеріалів для виготовлення вікон і дверей. Завдяки простому, але ефективному, інженерному вирішенню фахівців компанії REHAU у клієнта з'являється можливість замінити варіант склопакета з однокамерного на двокамерний.

До недоліків однокамерних рішень можна віднести нижчий рівень захисту від зовнішнього шуму і нижчий коефіцієнт опору теплопередачі в порівнянні з двокамерними склопакетами.

До достоїнств — легку вагу (який позитивно позначається на терміні служби фурнітури вікна або дверей) і високу світлопроникність.

Газ Аргон був відкритий в 1894 році. Ця подія була настільки значною, що його першовідкривача, англійського фізика Уільяма Рамзаєма, нагородили Нобелівською премією з хімії. А його колегу, Джона Релея, — Нобелівською премією з фізики.

Назву Аргон отримав за свою абсолютну хімічну неактивність (від грецького «аргос» — неактивний).

Неактивність газу означає його абсолютну безпеку для здоров'я людини. В повітрі, яким ми дихаємо, міститься близько 1% аргону. В харчовій промисловості цей газ застосовується під кодом Е938 як пакувальний газ.

Застосування аргону, як наповнювача для камери склопакета:

 • по-перше, покращує коефіцієнт опору теплопередачі приблизно на 5%;

 • по-друге, покращує звукоізолюючі властивості склопакета;

 • по-третє, знижує ризик утворення конденсату усередині камери склопакета.

Найкращих показників теплозбереження дозволяє отримати спільне вживання аргону, як наповнення склопакета, і скла з енергозбережуючим напиленням. Така комбінація покращує показники опору теплопровідності до 120%.

Для оцінки характеристик різних склопакетів Ви можете скористатися наступною таблицею:

(Вищі значення коефіцієнтів означають краще зберігання тепла)

З повсякденного досвіду ми знаємо, що скло – дуже крихкий та ніжний матеріал. Руйнує цей стереотип технологія, що дозволяє абсолютно змінити властивості скла. Ім'я цієї технології – ГАРТУВАННЯ. Дивно, але скло загартовується за тими ж принципами, що й метал!

Суть гартування в тому, що звичайне листкове скло, яке пройшло попередню обробку (різання по розмірах замовника, шліфовка, зняття залишкової напруги, поліровка кромок), поміщується в піч та піддається розігріву до температури 650-700 градусів. Потім воно швидко охолоджується потоком холодного повітря під високим тиском. В результаті, в склі утворюється структурована внутрішня напруга, яка забезпечує механічну міцність скла.

Ось деякі характеристики скла завтовшки 4 мм (звичайна шибка), яке пройшло процес гартування:

 1. Воно витримує удар сталевою кулею масою 227 г з висоти 3 метрів.

 2. Падіння мішка з піском масою 45 кг з висоти 1,2 м-кодів теж не буде проблемою (звичайне скло не витримує удар навіть з висоти 3 см).

 3. Але головна особливість в тому, що якщо таке скло вдається розбити, то воно кришиться на дрібні шматочки без гострих граней, що унеможливлює травми.

Якщо звичайне скло тріскається при нагріванні до 30-40 градусів, то загартоване витримує температурне навантаження до 180 градусів. Це особливо важливо при використанні в зовнішньому склінні популярних сьогодні тонованих стекол з високим коефіцієнтом поглинання більше 25%, коли скло може розігріватися до 100 градусів.

Невипадково в більшості країн Заходу скління верхніх поверхів будівель, а також балконів і лоджій дозволяється проводити лише загартованим склом. Загартоване скло в 5 разів міцніше і в 3-4 рази теплостійкіше звичайного скла.

При товщині близько 15 мм броньоване вікно витримує попадання кулі. А при використанні спільно з технологією триплексу і спеціальними міцними полімерними плівками його протиударні характеристики підвищуються у декілька разів.

Демонстрація роботи вхідних дверей, засклених загартованим

склом, і його реакція на удари гирею вагою 10 кг

Кожному власникові металопластикових вікон хотілося б мати виріб, який виконує функції теплозахисту і енергозбереження. Всі кращі якості, які відповідають таким вимогам, втілилися у виробах з використанням нізькоеміссійного скла, так званого термос текла, від провідних європейських виробників.

Процес виготовлення якісних склопакетів з i-скла вимагає від виробника високої кваліфікації і справжнього мистецтва виконання. Тому поява такої продукції в асортименті виробника є визначальним показником його професійного рівня і прогресивності.

Наша компанія, одна з небагатьох в Україні, володіє технологічною і технічною базою для переробки термостекла, а також відпрацьованою технологією заповнення склопакета аргоном і його правильною герметизацією, що запобігає витокам газового заповнення. Ще в 2006 році торгівельна марка КОРСА представила своїм клієнтам фірмові інноваційні розробки — енергозберігаючі склопакети КОРСА Silver Comfort 0.71 і КОРСА Argon Comfort 0.91 (з аргоновим наповненням), які мають унікальні показники опору теплопередачі, покращений коефіцієнт світлопроникності і природну колірну нейтральність.

Тоноване в масі склом – це прозоре плавлене кольорове скло, виготовлене за float-технологією.

Переваги скла, тонованого масою:

 1. Тоноване скло цього типа володіє високою світлопоглинаючою здатністю.

 2. Його властивості віддзеркалення більші, ніж у звичайної прозорої шибки.

 3. Для скла, тонованого масою, характерне приємне м'яке світло при погляді як зовні будівлі, так і зсередини.

 4. Віддзеркалення світла слабке, а захист від сонячного випромінювання відбувається в результаті поглинання сонячної енергії.

Float-технологія має на увазі проходження скла після печі, де воно плавилося і формувалося в листи, через ванну з розплавленим оловом. З цієї ванни скло виходить абсолютно гладким — полірованим. Колірна складова підбирається додаванням оксидів металу в скляну масу в процесі плавки.

Тонування стекол виконується в таких основних кольорах: бронзовий, сірий, зелений, синій колір і їх відтінки. Чим товще лист скла, тим більш насиченим є колір його тонування. Можлива товщина тонованого скла від 4 до 12 мм.

Сфери, де застосовується тонування стекол: скління вікон і дверей, виробництво склопакетів, суцільноскляні фасади і розділові міжкімнатні перегородки.

Длізнатись, в яких колірних варіантах доступне тонування стекол, виконаних за технологією Float, Ви можете, відвідавши наш офіс або по e-mail.

Тоновані вікна пройшли шлях від гламурно-епатажного продукту до зручного й корисного. Тонування вікон розширює архітектурні можливості використання вікон і відкриває нові можливості застосування звичайного склопакета.

Розрізняють два види тонування скла:

Перший вид – Тонування скла в масі виконується шляхом додавання до складу скла різних хімічних сполук (в основному металів).

Другий вид – Тонування поверхні спеціальною полімерною плівкою. Вживання полімерних плівок з різними коефіцієнтами прозорості і забарвленнями дає можливість виробникам вікон виготовляти продукцію із заданими замовником характеристиками.

Плівка фіксується на поверхні скла, що тонується, з внутрішньої сторони склопакета і тому не схильна до механічної дії (не дряпається, не порошиться).

ТМ КОРСА пропонує великий вибір варіантів тонування вікон. Нанесена плівка відрізняється як кольоровою гамою, так і функціональними особливостями.

Особливий шарм додасть вашому житлу тонування вікон з дзеркальним покриттям. Міра здатності вікна відбивати світло та зображення може варіюватися. В результаті можна створити або по-діловому напівпрозору поверхню, або абсолютно захистити приміщення від сторонніх очей.

Переваги тонування вікон плівкою:

 1. Наявність тонування вікон зменшує світловий потік в приміщення. Якщо це спальня або кімната для перегляду відео, тонування вікон не буде зайвим.

 2. Зменшення вицвітання килимового покриття, штор і будь-яких інших матеріалів. Тонування вікон забезпечить таким матеріалам захист від пекучих променів сонця.

 3. Зменшення рівня шуму в приміщенні. Адже на дорозі звуку, окрім склопакета, з'являється ще один бар'єр — сама тонуюча плівка.

 4. Підвищення рівня безпеки приміщення, в якому встановлені тоновані вікна. Наприклад, камінь, кинутий в тоноване вікно, втратить всю свою кінетичну енергію при проходженні через скло з наклеєною полімерною плівкою.

 5. Тонування вікна плівкою запобігає розсипу осколків скла при його розбиванні. Тим самим зменшується вірогідність травмування.

Цими властивостями тоновані вікна нагадують вікна з використанням триплекс скла.

Дізнатися, в яких колірних варіантах доступне тонування стекол полімерною плівкою, Ви можете, відвідавши наш офіс або по e-mail.

Триплекс скло хорошої якості важко відрізнити на вигляд від звичайного скла. Триплекс – це комбінація стекол, виготовлена шляхом з'єднання декількох безбарвних, тонованих або таких, що віддзеркалюють, шарів скла з прозорою, кольоровою, білою або безбарвною полімерною плівкою між ними. В останньому випадку комбінуванням різних варіантів стекол і плівок досягається необхідні функціональні та естетичні ефекти.

Основна перевага триплексу перед звичайним склом – це відсутність осколків, що відділяються, при його розбиванні. При ударах (навіть значної сили) всі осколки крихкого скла, що розтріскалося, міцно стримуються на еластичній плівці триплексу, яка повністю зберігає свою цілісність.

Ще однією перевагою використання триплекс скла є його шумоізоляція. Триплекс з двох стекол і полімерною плівкою між ними (формула 3.3.1) завтовшки 7 мм має на 20% велику звукоізоляцію ніж звичайне скло 4 мм (35Дб і 28Дб відповідно).

Сучасні технології дозволяють виготовляти триплекс скло в наступних варіантах:

Наша компанія зупинила свій вибір на двох варіантах триплекс скла, які поєднують високі функціональні характеристики з прийнятною ціною: триплекс стекло з формулою 3.3.1 і 4.4.1. Ці варіанти триплекс скла доступні до замовлення.

Сучасний склопакет пройшов довгий шлях удосконалення. Склу вже чотири тисячі років, і відкрили його в давньому Єгипті. Єгипетські склороби плавили скло на відкритих вогнищах в глиняних мисках. Найбільш рання засклена будівля відома на сьогодні — це баня в місті Помпеї. А середньовічна «пальма першості» скляного виробництва належить Венеції.

Сучасна технологія виготовлення плоского скла була розроблена у Франції ще в XVII ст. Виробництво скла високої прозорості і великих розмірів істотно розширило сферу їх вживання – як дзеркала, для вікон великих розмірів.

Сьогодні вікно – це складна інженерна конструкція, до якої пред'являються високі вимоги і від якої залежить комфорт і дизайн житла. Найважливіша складова вікна – склопакет. Від характеристик склопакета залежать звуко-, теплоізолюючі властивості вікна і, не в останню чергу, дизайн.

Патент на конструкцію склопакета було отримано в середині XVIII століття, проте широкого поширення він набув в останніх 40-50 років.

Склопакет складається з декількох (зазвичай 2-3) стекол, які розділені між собою герметичними камерами. Чим більше камер в склопакеті, тим краще він зберігає тепло і вище його звукоізолюючі властивості.

Відстань між стеклами фіксується за допомогою дистанційної рамки — алюмінієвого профілю скла, що йде по периметру. До речі, вільний простір усередині цього профілю зазвичай заповнюється волого поглинаючою речовиною — молекулярним ситом. Це забезпечує відсутність запітніння всередині склопакета після герметизації.

Герметизація склопакета проводиться композитними герметиками на основі полісульфіду, що забезпечують надійну ізоляцію атмосфери всередині камери від зовнішнього середовища. Друга корисна властивість герметика — рівномірний розподіл фізичного навантаження на кромку скла, що запобігає розколам і тріщинам при різкому закриванні вікна, а також амортизація при ударній дії на пакет.

Виготовлення склопакетів – складний і високотехнологічний процес, що включає:

 1. різання скла (відповідно до ДСТУ відхилення розміру не більше 1 мм );

 2. обробку кромок термостекол для кращого контакту з герметиком;

 3. запрессовку пакету;

 4. герметизацію і можливе заповнення інертними газами.

Наша компанія забезпечує відмінну якість склопакетів, виготовляючи їх на високотехнологічній автоматизованій лінії виробництва австрійської компанії LISEC.

forum.OKNA.ua Rambler's Top100 ���� - �������. ������� ������

Дивились у віконця в
коморці творчості Гуго

Металопластикові вікна у Львові. Вікна корса REHAU склопакет металопластикові вікна вікно Львів, придбати вікна купити вікна склопакет, профіл, окна, Жалюзі.

Металопластикові вікна

Вікно та двері фурнітура металопластикові вікна. Замовити вікно у Львові.

Антимоскітні сітки вікна склопакет. Замовити вікна у Львові. Ролети для вікон та підвіконня і відливи. Металопластикові вікна Львів від торгівельної марки Корса. Металопластикові двері та вікна які можна придбати у Львові.

Фурнітура на металопластикові вікна.

Металлопластиковые окна во Львове. Купить окна, фурнитура стеклопакет. Двери установка окон жалюзи профиль.

Окна во Львове ролеты профиль REHAU и Корса. Металлопластиковое окно и входные двери.

Вікно та двері фурнітура металопластикові вікна. Замовити вікно у Львові.

Антимоскітні сітки вікна склопакет. Замовити вікна у Львові. Ролети для вікон та підвіконня і відливи. Металопластикові вікна Львів від торгівельної марки Корса. Металопластикові двері та вікна які можна придбати у Львові.

Фурнітура на металопластикові вікна.