Профілі

Натисніть на зображення для перегляду детальнішої інформації

Basic Desighn — це інвестиції у Ваше життя. Починаючи будувати або планувати ремонт, Ви завжди знаходитеся перед важливим вибором. Якщо Ви цінуєте надійну якість і економічність, вікна з профілю REHAU Basic Design – саме те, що Вам потрібно!

Завдяки гладкій поверхні та 15-градусним скосам, вікна з профілю REHAU Basic Design будуть хорошим доповненням для будь-якої будівлі. Два герметичні ущільнення оберігають від протягів, попадання пилу і води, а також забезпечують приємний комфорт в приміщеннях.

Профілі REHAU Basic Design сконструйовані за принципом трикамерної системи з шириною коробки 60 мм. На їх якість можна покластися, також вони переконливі з економічної точки зору.

Технічні характеристики профільних систем REHAU Basic Design:

 • Коефіцієнт теплопередачі – Ur=1,6 Вт/кв. м-код °К.

 • Коефіцієнт опору теплопередачі – R=0,62 кв. м-код °С/Вт.

 • З армуванням.

 • Коефіцієнт повітропроникності – а<0,1.

 • Непроникність швів – до групи навантаження С.

 • Безвідмовність віконних комплектуючих і петель («відкриття-закриття» – 40 тис. циклів).

REHAU Brillant Design — продукт вищого класу. Вікна з профілів REHAU Brillant Design, по суті, є консистенцією всіх передових розробок фірми REHAU в цій області. Такі вікна вміщують в себе всі переваги віконних профілів REHAU Euro Design і Thermo Design. Вони відповідають високим стандартам енергозберігаючого будинку: при автономній системі опалювання придбання цього типа вікон окупається через три-чотири роки, а Ваш будинок завжди залишатиметься теплим і затишним.

Дизайн, який відрізняється витонченістю і приємними для очей формами, згладжені, закруглені краї профілів надають вікнам сучасного, переконливого зовнішньому вигляду і призначені для людей, які люблять щось особливе.

Всі профілі системи REHAU Brillant Design п'ятикамерні, завглибшки 60 мм, що забезпечує чудові теплоізоляційні характеристики, істотно випереджаючи нові європейські вимоги до теплоізоляції. Збільшення глибини системи (і, таким чином, збільшення ваги виробу) не впливає на статичні властивості. До того ж, з'являється можливість встановлювати важкі склопакети завтовшки до 41 мм. Петлі, на яких кріпляться стулки вікон, витримують навантаження в 100 кг. Ви можете повиснути на відкритій стулці вікна, а його конструкція залишиться неушкодженою!

Від пилу й шуму вулиці, які зазвичай проникають у Ваш будинок через віконні щілини, захищають не лише акуратно і точно виготовлені елементи стулок, але й спеціальні силіконові двохпелюсткові ущільнювачі. Вони зберігають свої еластичні властивості у межах температур від -40°С до +120°С.

Технічні характеристики профільних систем REHAU Brillant Design:

 • Коефіцієнт теплопередачі – Ur=1,2 Вт/кв. м-код °К.

 • Коефіцієнт опору теплопередачі – R=0,79 кв. м-код °С/Вт.

 • З армуванням.

 • Коефіцієнт повітропроникності – а<0,1.

 • Непроникність швів – до групи навантаження С.

 • Безвідмовність віконних комплектуючих і петель («відкриття-закриття» – 40 тис. циклів).

Ви розумно інвестуєте у Ваш будинок і хочете, щоб все до найдрібніших деталей відповідало Вашим бажанням й естетичним уподобанням в інтер'єрі? Тоді вікна з профільної системи REHAU Euro Design – це саме те, що Вам потрібно!

Система REHAU Euro Design — одна з останніх розробок лідера в області вживання полімерних матеріалів в будівельній індустрії, німецькій компанії REHAU. Нова п'ятикамерна система була створена на основі маркетингових досліджень віконного ринку і по своїх технічних характеристиках є аналогом системи REHAU Brillant Design.

Система розрахована на споживачів, які, перш за все, цінують тепло і затишок в своєму будинку. Різноманітність форм і кольорів, а також покращений дизайн стулки, відкривають великі можливості.

Конструктивна глибина 60 мм та п'ятикамерна система піклуються про ефективну теплоізоляцію. Зовнішні та внутрішні камери забезпечують високий рівень теплоізоляції. Все це при доступній вартості!

Технічні характеристики профільних систем REHAU Euro Design:

 • Коефіцієнт теплопередачі – Ur = 1,3 Вт/кв. м-код °К.

 • Коефіцієнт опору теплопередачі – R=0,77 кв. м-код °С/Вт.

 • З армуванням.

 • Коефіцієнт повітропроникності – а<0,1.

 • Непроникність швів – до групи навантаження С.

 • Безвідмовність віконних комплектуючих і петель («відкриття-закриття» – 40 тис. циклів).

Коли розумієш важливість і ефективність енергозберігаючих технологій, коли на першому плані максимально ефективне теплозбереження, вибір вже визначено — це вікна з профільної системи Rehau Thermo Design. Наявність термо-блоку створює додаткову повітряну камеру при використанні стандартного армування. Додаткова повітряна ізолююча камера створює надійний бар'єр холоду і піклується про сприятливий клімат в приміщенні.

Ідеальна монтажна глибина 60 мм робить безпроблемним відкриття навіть маленьких вікон. Ще одна перевага — використання штапіка з невеликою глибиною, завдяки чому вікна зсередини приміщення виглядають особливо привабливо. Система профілю REHAU Thermo Design щонайкраще підходить для монтажу як в новобудовах, так і при реконструкції старих будівель.

Ось деякі переваги системи Rehau Thermo Design:

 • скошений фальц в рамі і стулці забезпечує надійне водовідведення;

 • елегантний зовнішній вигляд конструкції;

 • завдяки високому напливу коробки, із зовнішнього боку вікна досягається перекриття ущільнення на 7 мм. Спільно з внутрішнім перекриттям (ширина 8 мм) досягаються відмінні показники повітро- і водонепроникності стиків.

Технічні характеристики профільних систем REHAU Thermo Design:

 • Коефіцієнт теплопередачі – Ur=1,4 Вт/кв. м °К.

 • Коефіцієнт опору теплопередачі – R=0,72 кв. м-код °С/Вт.

 • З армуванням.

 • Коефіцієнт повітропроникності – а<0,1.

 • Непроникність швів – до групи навантаження С.

 • Безвідмовність віконних комплектуючих і петель («відкриття-закриття» – 40 тис. циклів).

Сучасні тенденції в міській архітектурі можна визначити наступною основною ідеєю: більше світла й комфорт! При цьому мається на увазі, що світлопрозорі конструкції повинні забезпечувати максимально привабливий вигляд будови в цілому, надійно протистояти вітровим і температурним навантаженням, сприяти створенню комфортного мікроклімату в приміщенні (температура, вологість, відсутність протягів), брати активну участь у формуванні інтер'єру приміщення.

Сьогодні торгівельна марка КОРСА з гордістю представляє результат довгих років співпраці зі своїм стратегічним партнером (німецьким концерном REHAU AG+Co) – металопластикові профілі п'ятикамерної системи КОРСА Дизайн 70. Вони створені компанією REHAU спеціально для лідера вітчизняного віконного ринку торгівельної марки КОРСА. Нова профільна система КОРСА Дизайн 70 – це ексклюзивне поєднання практичного досвіду, інноваційного мислення і високих вимог до якості і дизайну.

«Вікна КОРСА» не даремно пропонують зупинити свій вибір на профільній системі КОРСА Дизайн 70. Її конструктивна глибина і п'ятикамерна будова при можливості встановлення склопакета товщиною 40 мм попіклуються про ефективну теплоізоляцію. Але покращена теплоізоляція не єдиний «плюс» конструкції. Приховані від ока технічні «дрібниці» перетворюють звичайне вікно на продуманий високотехнологічний механізм.

Thumbnail imageНаприклад, опуклий контур профілю (1) – це не лише естетичний елемент дизайну. Він захищає нижній притвор стулки від зливових дощів, а також забезпечує додатковий захист дистанційної рамки від промерзання і поширення звукових хвиль.

В разі монтажу імпоста в стулку (2) Ви отримаєте не лише цікавий декоративний ефект, але й маскування зони примикання імпоста, оскільки його зовнішня поверхня буде «втоплена» по відношенню до поверхні стулки на цілих 8 мм.

У трикамерній системі відбувається розкривання першої – найбільш холодною – камери. У п'ятикамерній системі КОРСА Дизайн 70 розкривається лише одна – друга й тепліша – камера (3). Це дозволяє звести до мінімуму негативний вплив дренажних отворів на теплопровідність конструкції.

Під час вибору профільної системи, зверніть увагу на спеціальні опори для армуючого профілю в коробці (6). Вони створюють додатковий повітряний прошарок між металевим армуванням і стінкою профілю, яка знижує втрати тепла по монтажному шву. Армуючий профіль (9), до речі, має П-образний контур. Це дозволяє проектувати міцні вікна великого розміру.

Щоб не допустити неточності в стиковці механізмів фурнітури (виробництва відомої німецької компанії GU), в профілі коробки передбачені спеціальні направляючі для установки шурупів (7). Додаткова перемичка (8) в профілі рами дозволяє здійснювати кріплення силових елементів фурнітури через 3 стінки профілю.

Двохпелюстковий ущільнювач (4) з EPDM каучуку – предмет особливої гордості виробника. По-перше, матеріал, з якого виготовлений ущільнювач, не втрачає своєї еластичності під час перепадів температур. По-друге, ущільнювач (5) протягується в пази готового отвору і склеюється на стику, а не зварюється разом з профілем (зварні шви ущільнювача приводять до збільшення жорсткості і втрати герметичності по кутах).

Торгівельна марка КОРСА в черговий раз довела своє серйозне відношення до продукції!

Якість готової конструкції та її характеристики багато в чому визначаються вибраною для її виробництва системою профілів. Торгівельна марка КОРСА, орієнтуючись на найвищу якість готової продукції, обрала постачальником профілю світового лідера у виробництві й розробці пластикових систем компанію REHAU (Німеччина).

Компанія REHAU виробляє профільні системи, що дозволяють нам виготовляти світлопрозорі конструкції будь-якої складності. Будь то невелике однокамерне вікно або цілком засклений фасад будівлі з двокамерними склопакетами. При різноманітності профільних систем, що випускаються компанією REHAU, у них є одна загальна властивість – це бездоганна якість! Якість, яка забезпечує збереження функціональних властивостей наших виробів на довгі роки.

rehau-geneo2

З осіні 2019 року ТМ КОРСА презентує принципово новий профіль - розробка, яка не має аналогів REHAU GENEO®. Ми вже звикли до того, що рама і стулка металопластикового вікна - це пластикова палка всередині якої знаходиться металеве армування, яке придає конструкції міцність і жорсткість. Принципова відмінність REHAU GENEO® в тому, що при виробництві профіля використовується іноваційний фіброволоконний матеріал RAU FIPRO, завдяки якому можливо повністю відмовитись від металевого армування! RAU FIPRO забезпечує рекордну міцність і витривалість до навантаженнь. На протязі багатьох років цей матеріал відмінно зарекомендував себе авіабудівництві та конструкціях автомобілів для Формули 1. А зараз, завдяки іноваційній політиці і розробкам REHAU, він використовувається в віконних профільних системах.

forum.OKNA.ua Rambler's Top100 ���� - �������. ������� ������

Дивились у віконця в
коморці творчості Гуго

Металопластикові вікна у Львові. Вікна корса REHAU склопакет металопластикові вікна вікно Львів, придбати вікна купити вікна склопакет, профіл, окна, Жалюзі.

Металопластикові вікна

Вікно та двері фурнітура металопластикові вікна. Замовити вікно у Львові.

Антимоскітні сітки вікна склопакет. Замовити вікна у Львові. Ролети для вікон та підвіконня і відливи. Металопластикові вікна Львів від торгівельної марки Корса. Металопластикові двері та вікна які можна придбати у Львові.

Фурнітура на металопластикові вікна.

Металлопластиковые окна во Львове. Купить окна, фурнитура стеклопакет. Двери установка окон жалюзи профиль.

Окна во Львове ролеты профиль REHAU и Корса. Металлопластиковое окно и входные двери.

Вікно та двері фурнітура металопластикові вікна. Замовити вікно у Львові.

Антимоскітні сітки вікна склопакет. Замовити вікна у Львові. Ролети для вікон та підвіконня і відливи. Металопластикові вікна Львів від торгівельної марки Корса. Металопластикові двері та вікна які можна придбати у Львові.

Фурнітура на металопластикові вікна.