Нестандартні конструкції

Натисніть на зображення для перегляду детальнішої інформації

Двері для магазинів і торгівельних центрів, адміністративних будівель, вокзалів повинні відповідати підвищеним нормам зручності та безпеки. Автоматичні розсувні двері із загартованого скла з механізмом автоматичного відкриття і закриття не лише збережуть тепло в торгівельному залі, але і зроблять приємнішими відвідини. Загартоване скло забезпечить необхідний рівень безпеки для приміщення та убереже його відвідувачів від травм.

Торгівельна марка КОРСА рада запропонувати Вам автоматичні розсувні двері з фурнітурою відомого німецького виробника компанії GU, що зарекомендували себе лише з позитивного боку в ході експлуатації на об'єктах наших клієнтів.

Заскливши свій балкон, Ви позбавитесь від дощу, пилу, шуму та інших негативних чинників на території балкона і прилеглих до нього приміщень. Великий досвід виконання складних монтажних робіт дозволяє нашим монтажникам без проблем встановлювати П-образні, Г-подібні балкони, балкони із склінням круговими сегментами, виконувати інші нестандартні види монтажів якісно і швидко.

Скління балконів, лоджій, терас дозволяє розширити житлову площу прилеглого приміщення або ефективніше використовувати вільний простір балкона. Використовуючи в склінні поворотно-відкидні або штульпові вікна, Ви завжди зможете провітрити приміщення. За Вашим бажанням балкон або тераса може перетворитися на зимовий сад.

Що таке зимовий сад? Зимовий сад — це, зазвичай, одна з кімнат житлового будинку (напівбудинок-напівсад). Яскраво вираженими ознаками зимового саду є повністю засклений дах. Другою ознакою зимових садів є їх озеленення, в тій або іншій мірі. Перші зимові сади з'явилися в Англії на початку 19 століття. Називалися вони консерваріумами. Саме консерваріуми були придумані як сполучна ланка між житловими приміщеннями і природою.

Зимовий сад зазвичай зв'язує собою розділені по функціональності житлові приміщення і дозволяє власникові на декілька секунд поринути в світ природи, не виходячи зі свого будинку або офісу. Заходивши в зимовий сад, людина залишає за його порогом всі важкі думки і може трохи відволіктися від роботи. Психологи стверджують, що людина, яка попала в зимовий сад після напруженого робочого дня хоч би на 20 хвилин, може повернути собі здатність і бажання працювати ще.

Зимовий сад може мати каркас з пластика або алюмінію. Алюмінієвий каркас зимового саду дешевший та елегантніший. Пластиковий каркас зимового саду тепліший і міцніший. Для виготовлення каркасів зимових садів використовується та ж система, що і при виробництві каркасів для фасадів — стієчно-рігельна.

Скління фасадів широко поширилося на початку 19 століття. Фасад дозволяє «відкрити» приміщення для зовнішнього світу, створюючи неповторне відчуття вільного простору. Використання склопакетів з тонуванням або легким задзеркаленням дозволяє отримати прийнятний рівень доступу світла з вулиці всередину приміщення і в той же час «заховати» від чужих очей все, що відбувається в приміщенні. Для магазинів, банків і висотних будинків, що піклуються про безпеку, є можливість скління фасаду загартованим склом.

Thumbnail image Thumbnail image Thumbnail image Thumbnail image Thumbnail image Thumbnail image

До переваг фасадів відноситься можливість засклення великих площ, оскільки при їх виготовленні використовується модульна система стієчно-рігельна. Сучасний фасад дозволяє встановлювати як глухі склопакети, так і комбінувати їх з конструкціями, що відкриваються. Можливе встановлення вікна, що відкривається, або дверей в будь-якому місці фасаду.

Близько 80% всіх фасадів на території України виготовляється на основі систем стієчно-рігельних, що володіють прекрасними функціональними характеристиками і прийнятною ціною.

Серія ALT F50 призначена для виготовлення світлопрозорих огороджуючи конструкцій різної складності: навісних, нахилених, стінних, огорож будівель, світлопрозорих покриттів, ліхтарів, зимових садів та ін. Володіючи характеристиками фасадних систем преміум класу, дана система надійно закріпилася в середньому ціновому діапазоні. Система забезпечує максимальну прозорість і візуальну легкість конструкцій за рахунок оптимальної конфігурації профілів і можливості реалізації різних вузлових рішень. Модифіковані варіанти системи включають: інтегроване вікно, напівструктуру ALT F50 SSG, горизонтальну лінію ALT F50 HL, структуру ALT F50 SG.

Переваги системи ALT F50:

  • багатоваріантність з'єднання стійки і рігеля;

  • використання рігеля як стійка (оптимізація розкрою);

  • відведення вологи і конденсату в двох рівнях (створення багаторівневих конструкцій без рігеля другого рівня);

  • високі теплотехнічні характеристики (використання середнього ущільнювача);

  • перехід від прозорої до непрозорої частини конструкції;

  • широка номенклатура додаткових елементів.

Ми з упевненістю можемо заявити: ТМ КОРСА безперечний лідер у виробництві нестандартних конструкцій. ТМ КОРСА виготовляє нестандартні конструкції будь-якої складності і форми. Це дозволяє використовувати продукцію підприємства при облаштуванні як фасадів, так і інтер'єрів будинків, квартир, комерційних і виробничих будов. Величезна різноманітність форм, широкий вибір матеріалів і майстерність наших співробітників дозволить втілити в життя Ваші найсміливіші дизайнерські фантазії.

Пластикові світлопрозорі конструкції знайшли широке застосування в сучасному будівництві. Для шанувальників індивідуального архітектурного стилю ТМ КОРСА створює нестандартні конструкції – арочні, трикутні, овальні, трапецієвидні, круглі, багатокутні. Майже всі нестандартні конструкції можна зробити такими, що відкриваються, забезпечуючи при цьому надійну гидро-, шумо- і теплоізоляцію.

Сучасні технологічні процеси і висока якість профілю Rehau дозволяють отримати мінімальний радіус дуги в пластиковій арці 32 см. Устаткування заводу дозволяє виготовляти повністю круглі вікна (при цьому кругле вікно може бути таким, що відкривається), трикутні вікна, вікна ромбом, вікна трапецією.

Застосування передових технологій у виробництві ТМ КОРСА, дозволяє нам стверджувати, що одне з найкрасивіших міст України, Львів, збереже свою архітектурну пишність. Тепер Ви сміливо можете встановлювати будь-які металопластикові конструкції (при їх величезній різноманітності кольорових і текстурних вирішень), не порушуючи естетику будівлі.

forum.OKNA.ua Rambler's Top100 ���� - �������. ������� ������

Дивились у віконця в
коморці творчості Гуго

Металопластикові вікна у Львові. Вікна корса REHAU склопакет металопластикові вікна вікно Львів, придбати вікна купити вікна склопакет, профіл, окна, Жалюзі.

Металопластикові вікна

Вікно та двері фурнітура металопластикові вікна. Замовити вікно у Львові.

Антимоскітні сітки вікна склопакет. Замовити вікна у Львові. Ролети для вікон та підвіконня і відливи. Металопластикові вікна Львів від торгівельної марки Корса. Металопластикові двері та вікна які можна придбати у Львові.

Фурнітура на металопластикові вікна.

Металлопластиковые окна во Львове. Купить окна, фурнитура стеклопакет. Двери установка окон жалюзи профиль.

Окна во Львове ролеты профиль REHAU и Корса. Металлопластиковое окно и входные двери.

Вікно та двері фурнітура металопластикові вікна. Замовити вікно у Львові.

Антимоскітні сітки вікна склопакет. Замовити вікна у Львові. Ролети для вікон та підвіконня і відливи. Металопластикові вікна Львів від торгівельної марки Корса. Металопластикові двері та вікна які можна придбати у Львові.

Фурнітура на металопластикові вікна.