Двері

Натисніть на зображення для перегляду детальнішої інформації

Балконні двері – це двері легкої ваги з можливістю встановлення замку, які зазвичай виготовляються з віконного профілю і використовуються спільно з вікном для організації балконного виходу (балконного блоку). Стулка балконних дверей може бути повністю заповнена склопакетом, забезпечуючи відмінну світлопроникність, а може бути повністю або частково заповнена Т-панеллю (Сендвіч панель).

Ми не рекомендуємо використовувати балконні двері з віконного профілю як вхідні двері, оскільки вони мають меншу міцність. При цьому до них немає жодних претензій при використанні за призначенням — як балконних дверей.

Т-панель представляє з себе шар пористого тепло-, звукоізолятора синтетичного походження, щільність якого перевершує щільність будівельного пінопласту до 4 разів. Цей ізолятор з двох сторін покритий міцним пластиковим шаром для захисту від вологи і сонячного світла. Використання Т-панелей дозволяє підвищити рівень захисту конструкції від злому, а також при необхідності забезпечити захист від цікавих очей перехожих.

Балконні двері, окрім стандартної поворотно-відкидної фурнітури, зазвичай комплектуються так званою «ручкою курця». Вона дозволяє з боку балкона фіксувати двері в закритому положенні.

Вхідні пластикові двері володіють підвищеними вимогами до міцності. Для виготовлення вхідних пластикових дверей використовується посилене армування, що додає конструкції жорсткості. Вхідні пластикові двері можуть комплектуватися пластиковим або алюмінієвим порогом. Алюмінієвий поріг зручніший в експлуатації, оскільки його висота близько двох сантиметрів, а висота пластикового порогу близько семи сантиметрів.

Для дверей вхідної групи передбачена можливість встановлення антизламної фурнітури. Замкова планка замку в такій фурнітурі виконана у вигляді крюка і надійно фіксує стулку в просторі. Також є фурнітура з однією або трьома точками замикання (три точки замикання забезпечують щільний притиск стулки до рами і зменшують повітряну проникність конструкції). Для вхідних пластикових дверей використовується міцна фурнітура. Так, наприклад, петля вхідних дверей в змозі витримати навантаження до 250 кг. Для порівняння, петлі, що застосовуються у вікнах, витримують навантаження до 100 кг.

Паралельно розсувними називаються двері, в яких одна або дві стулки можуть зрушуватися в бік, рухаючись по направляючих паралельно плоскості дверного отвору, при цьому повністю звільняючи отвір. Паралельно розсувні двері застосовуються в приміщеннях з обмеженою глибиною простору, де немає можливості відкрити двері поворотом. Так само паралельно розсувні двері можуть бути корисними для скління великих (близько 3 метрів шириною) отворів.

Паралельно розсувна відкидна система відкриття призначена для балконних розсувних дверей з функцією відкидання і зрушення вбік. В сучасному дизайні дана система ідеально вписується в інтер'єр приміщень.

Основна особливість фурнітури паралельного розсування – механізм, що замикається, по всьому контуру стулки розсувних дверей, а також каретки для плавного і безшумного відкриття розсувних дверей. Це забезпечить Вашому приміщенню максимальну шумо- і звукоізоляцію. Крім того, стулка комплектується ножицями для відкидання, за допомогою яких можна забезпечувати провітрювання Вашого приміщення. Дана система також володіє і антизламними якостями по всьому контуру розсувних дверей. Максимальна вага стулок в даній системі(G.U-966/150 mz) складає 150кг. Обмеження розміру стулок в даній системі складає від 820-2370мм по висоті і 720-1600мм відносно ширини.

Для розширення вільного проходу використовується штульпове відкриття двох паралельно розсувних стулок. Така схема встановлення розсувних дверей дозволяє відкрити отвір шириною до 4 метрів.

Однобічна ручка для паралельно розсувних вікон і дверей G.U-mZ, вироблена з алюмінію, забезпечена прихованим кріпленням і запобіжником від випадкової фіксації стулки у відкинутому положенні. Механізм mz обладнаний ножицями для механічного закривання стулки розсувних дверей, що забезпечує високий рівень комфорту і зручність експлуатації.

Спеціальна подовжена форма дозволяє значно знизити зусилля для повороту ручки, компенсуючи наявність великого числа замикаючих елементів. Для запобігання несанкціонованому відкриттю стулки розсувних дверей використовується ручка з вбудованим механізмом замикання, який при повороті ключа блокує рух ручки. Для паралельно розсувних відкидних дверей використовуються двосторонні ручки з можливістю монтажу профільного циліндра, який при повороті ключа блокує рух ручки.

До достоїнств системи паралельного зрушення можна віднести:

 • досконале функціонування механізмів;

 • оптимальний притиск по всьому контуру стулки розсувних дверей;

 • збільшення світлового отвору;

 • не вимагає багато місця всередині приміщення;

 • механічне відкидання і закривання з механізмом mz;

 • три функціональні положення;

 • комфорт в експлуатації;

 • надзвичайно легкий рух;

 • управління однією ручкою;

 • автоматична зупинка.

Розсувні пластикові двері із складанням «гармошкою» є оригінальним конструкторським рішенням, що дозволяє повністю звільнити великі отвори шириною до 4 метрів. Розсувні «гармошкою» двері відрізняються від паралельно розсувних тим, що їм не потрібний вільний простір з боків від отвору.

Фактично, встановивши розсувні пластикові двері «гармошкою», Ви отримуєте стінку в приміщенні, яка легко прибирається. Це значно розширює функціональні можливості приміщення.

Ці розсувні пластикові двері складаються в краю отвору і виступають вглиб кімнати на ширину однієї секції. Конструкція розсувних «гармошкою» дверей дозволяє комбінувати їх із звичайними дверима. Передбачена можливість установки замків, що дозволяє використовувати розсувні «гармошкою» двері як двері вхідної групи.

Так само як і пластикові вікна, пластикові двері відмінно справляються з проблемами, пов'язаними із захистом житла від холоду, вогкості, пилу, і шуму. І пластикові вікна, і пластикові двері виготовляють з ПВХ (полівінілхлориду). Цей матеріал хімічно інертний, тобто він не вступає в хімічну реакцію з іншими речовинами, нічого не виділяє в атмосферу. Завдяки цьому, пластикові двері довго зберігають первинний вигляд, відрізняються підвищеною зносостійкістю, абсолютно безпечні для здоров'я.

Сучасні пластикові двері є складною конструкцією, що складається з безлічі комплектуючих елементів:

 • профіль ПВХ (з нього виготовляється рама, стулка, він має різні варіанти виконання);

 • фурнітура — замикаючий механізм з петлями, ручками, мікроліфтами, ущільнювачами й іншими елементами, що забезпечують функціональність дверей;

 • склопакети можуть бути однокамерними або двокамерними, так само енергозберігаючими, що значно підвищує рівень теплоізоляції. Замість склопакета можуть бути використані інші види заповнення (термопанель, ДСП і інші матеріали);

 • москітні сітки можуть встановлюватися на дверях і запобігають проникненню в житлове приміщення не лише комах, але й попаданню сміття, тополиного пуху та інших сторонніх предметів.

forum.OKNA.ua Rambler's Top100 ���� - �������. ������� ������

Дивились у віконця в
коморці творчості Гуго

Металопластикові вікна у Львові. Вікна корса REHAU склопакет металопластикові вікна вікно Львів, придбати вікна купити вікна склопакет, профіл, окна, Жалюзі.

Металопластикові вікна

Вікно та двері фурнітура металопластикові вікна. Замовити вікно у Львові.

Антимоскітні сітки вікна склопакет. Замовити вікна у Львові. Ролети для вікон та підвіконня і відливи. Металопластикові вікна Львів від торгівельної марки Корса. Металопластикові двері та вікна які можна придбати у Львові.

Фурнітура на металопластикові вікна.

Металлопластиковые окна во Львове. Купить окна, фурнитура стеклопакет. Двери установка окон жалюзи профиль.

Окна во Львове ролеты профиль REHAU и Корса. Металлопластиковое окно и входные двери.

Вікно та двері фурнітура металопластикові вікна. Замовити вікно у Львові.

Антимоскітні сітки вікна склопакет. Замовити вікна у Львові. Ролети для вікон та підвіконня і відливи. Металопластикові вікна Львів від торгівельної марки Корса. Металопластикові двері та вікна які можна придбати у Львові.

Фурнітура на металопластикові вікна.