Вікна

Натисніть на зображення для перегляду детальнішої інформації

Глухими називаються вікна без можливості відкриття, відкиду або провітрювання. Такі вікна в основному застосовуються при будівництві міжкімнатних перегородок в офісних або житлових приміщеннях, в складських та виробничих приміщеннях. Найчастіше це приміщення, в яких необхідно забезпечити високий рівень освітлення і при цьому присутні природні або створені механізми вентиляції.

Глухі вікна є економічним варіантом, і їх використання виправдане при склінні об'єктів що мають велику кількість вікон, наприклад оранжерей і зимових садів (можливо, їх використання спільне зі світлопрозорими конструкціями, що відкриваються).

Не рекомендуємо встановлювати глухі вікна в приміщеннях з підвищеною вологістю (кухні, ванни і душові) оскільки це може привести до утворення конденсату на вікнах.

Паралельно-розсувними називаються вікна, в яких одна або дві стулки можуть зрушуватися в бік, рухаючись по направляючих паралельно плоскості віконного отвору. Паралельно розсувні вікна застосовуються в приміщеннях з обмеженою глибиною простору, де не можливий поворот вікна. Перевагою паралельно розсувних систем є повне відкриття віконного отвору і невеликий простір в глибину кімнати займане розсуненими стулками.

Можливе встановлення фурнітури, що забезпечує режим відкиду. (Відкиду називається положення вікна, в якому верхня частина стулки відкривається на кут 10-15 градусів і фіксується в такому положенні). Паралельно-розсувне вікно потребує додаткового простору збоку від віконного отвору в бік, куди передбачається зрушення віконної стулки. Так само паралельно розсувні системи можуть бути корисними для скління великих (близько 2,5 метрів шириною) отворів.

Поворотними називаються вікна, в яких з одного боку стулки встановлена засувка, а з іншої – поворотні петлі. Така конструкція поворотного вікна дозволяє стулці відкриватися в одну із сторін за вибором замовника, звільняючи віконний отвір. Така конструкція позбавлена недоліків, властивих глухим вікнам. При цьому вона володіє привабливою ціною.

У поворотних вікон є і недоліки. Наприклад, відсутня можливість провітрювати приміщення в дощову погоду без ризику проникнення вологи всередину приміщення, у вітряну погоду також не рекомендується залишати такі вікна відкритими через ризик різкого закриття вікна і його розбивання. Низький рівень цін на поворотні вікна обумовлений простою конструкцією елементів фурнітури. Перерахованих недоліків позбавлені відкидні і поворотно-відкидні вікна.

Поворотно-відкидними називаються вікна, в яких реалізовані механізм поворотного відкриття і механізм відкидання. Це варіант вікон, що найчастіше зустрічається. Фурнітура таких вікон дозволяє поряд з поворотним відкриттям вікна, що повністю звільняє світловий отвір, використовувати ще режим відкидання (відкриття верхньої частини стулки на 10-15 градусів).

Відкид застосовується для провітрювання приміщення і запобігає попаданню опадів (дощів або снігу) всередину приміщення. Для провітрювання поворотно-відкидне вікно допускає встановлення додаткових елементів фурнітури, таких як мікропровітрювання.

Мікропровітрювання – це таке положення стулки вікна по відношенню до рами, при якому стулка не торкається рами і знаходиться від неї на відстані 1-2 міліметри. Мікропровітрювання забезпечує постійний режим провітрювання приміщення без протягів. Мікропровітрювання розраховане на постійне використання і в зимовий період запобігає появі вологи, що конденсується на вікнах і сприятливо позначається на мікрокліматі усередині приміщення.

Вікна з фурнітурою, що забезпечує режими повороту (відкиду й мікропровітрювання), є хорошим варіантом з точки зору безпеки. При використанні мікропровітрювання виключено попадання в житліо тварин, птахів, забезпечується зниження рівня шуму від вулиці. Вікна в режимі мікропровітрювання не привертають увагу зловмисників.

У поворотно-відкидних вікон є можливість встановлення антизламної фурнітури, що забезпечує контурне замикання стулки, що робить неможливим відмикання вікна зовні приміщення. Використання такого елементу фурнітури, як мікроліфт з блокуванням, забезпечує непровисання стулки в закритому положенні. Блокіратор забезпечує правильні режими функціонування віконної фурнітури і подовжує її термін служби.

Штульпові вікна – це вікна, в яких дві стулки при закритті входять в зачеплення не з вертикальною перегородкою (імпостом), а одна з одною. Така конструкція застосовується, якщо є необхідність у віконному або дверному отворі шириною більше 1 метра. Забезпечується максимальне звільнення простору віконного або дверного отвору. Частіше за все штульпове вікно застосовується в склінні балконів (вони відкривають вільний доступ до підвісного саду за поручнями балкона або до білизняних вірьовок).

Існують різні варіанти замку штульпової стулки:

- двома точками замку (клямками вгорі і внизу стулки);

- однією точкою замку керованою ручкою.

Штульпові вікна з однією точкою зручніші в експлуатації, а штульпові вікна з двома точками забезпечують краще прилягання стулки до коробки. Вони зручні для дверних отворів магазинів, складів і так далі.

Загальновідомий той факт, що пластикові вікна Rehau є кращим вирішенням багатьох проблем пов'язаних із захистом житла від холоду, вогкості, пилу, шуму, а також інших негативних чинників. Пластикові вікна Rehau виготовляють з ПВХ (полівінілхлориду). Цей матеріал хімічно інертний, тобто він не вступає в хімічну реакцію з іншими речовинами. При виготовленні вікон нічого не виділяється в атмосферу, завдяки чому пластикові вікна довго зберігають первинний вигляд, відрізняються підвищеною зносостійкістю, абсолютно безпечні для здоров'я.

Виготовлення вікон складний та цікавій процес. Торгівельна марка КОРСА впевнена, що виготовлення вікон і дверей з якісного німецького профілю й фурнітури не може залишитися непоміченим споживачами.

Конструкція пластикових вікон, складається з безлічі комплектуючих елементів:

1, 2. Рама і стулка виготовляються з профілю ПВХ. Профіль має різні варіанти виконання.
3. Імпост необхідний для розділення вікна на декілька частин і з'єднання воєдино основних конструктивних частин вікна: стулки і рами.
4. Штульп є профілем, виготовленим з пластика. Штульп необхідний для з'єднання двох стулок. Плюсом штульпового з'єднання є той факт, що штульп кріпиться до стулки.
5. Фурнітура — замикаючий механізм з петлями, ручками, мікроліфтами, ущільнювачами і іншими елементами, які забезпечують функціональність вікон і дверей. Не дивлячись на те, що фурнітура – це прихована частина конструкції вікна, вона грає важливу роль. Також важливо відзначити, що сучасна фурнітура дозволяє відкривати стулку у різних напрямах.
6. Склопакети можуть бути однокамерними або двокамерними, також енергозберігаючими, що значно підвищує рівень теплоізоляції. Замість склопакета при виготовленні вікон можуть бути використані інші види заповнення (термопанель, ДСП й інші матеріали).
7. Гумові ущільнювачі знаходяться в місцях прилягання рами і стулки, а також штапика і склопакета. Ці елементи необхідні для забезпечення герметичності.
8. Штапік – це конструктивний елемент, за допомогою якого склопакет стримується в стулці. Виходячи з товщини склопакета, штапік може бути різної ширини.
9. Шпроси несуть суто декоративну функцію. Знаходячись усередині склопакета вони дозволяють вікну набути індивідуальний дизайн.
10. Підвіконня є нижньою горизонтальною частиною обрамлення віконного отвору.
11. Козирки та відливи, виконані з ранила або оцинкованого заліза, захищають вікно від проникнення вологи до швів ущільнювачів. Вони оберігають герметик від поступового вимивання й передчасного старіння, а стіну під вікном від намокання.
12. Відкоси обрамлюють віконний отвір зверху і з боків. Традиційно ці частини стіни заштукатурюються, також можна використовувати для цього пластикові панелі.

Обирайте і не забувайте: виготовлення вікон і дверей треба довіряти професіоналам!

forum.OKNA.ua Rambler's Top100 ���� - �������. ������� ������

Дивились у віконця в
коморці творчості Гуго

Металопластикові вікна у Львові. Вікна корса REHAU склопакет металопластикові вікна вікно Львів, придбати вікна купити вікна склопакет, профіл, окна, Жалюзі.

Металопластикові вікна

Вікно та двері фурнітура металопластикові вікна. Замовити вікно у Львові.

Антимоскітні сітки вікна склопакет. Замовити вікна у Львові. Ролети для вікон та підвіконня і відливи. Металопластикові вікна Львів від торгівельної марки Корса. Металопластикові двері та вікна які можна придбати у Львові.

Фурнітура на металопластикові вікна.

Металлопластиковые окна во Львове. Купить окна, фурнитура стеклопакет. Двери установка окон жалюзи профиль.

Окна во Львове ролеты профиль REHAU и Корса. Металлопластиковое окно и входные двери.

Вікно та двері фурнітура металопластикові вікна. Замовити вікно у Львові.

Антимоскітні сітки вікна склопакет. Замовити вікна у Львові. Ролети для вікон та підвіконня і відливи. Металопластикові вікна Львів від торгівельної марки Корса. Металопластикові двері та вікна які можна придбати у Львові.

Фурнітура на металопластикові вікна.