Корисна інформація

Тепло, енергозбереження та комфорт в будинках наших клієнтів – це основні орієнтири для компанії КОРСА протягом усіх років роботи. Всі наші розробки та інновації спрямовані саме на поліпшення якості та енергозберігаючих характеристик конструкцій, які ми створюємо.

Ще в 2006 році вікна від ТМ КОРСА вперше в Україні стали комплектуватися енергозберігаючими склопакетами, в тому числі, і з заповненням аргоном. З 2020 року пропонуємо нашим клієнтам вікна з криптоном КОРСА Krypton-Comfort, характеристики яких в 2-3 рази перевищують стандарти енергозбереження, що діють у нашій країні.

В цьому році новою позицією в нашому асортименті стали вікна з мультифункціональними склопакетами ClimaGuard Solar (Кліма Гард Солар). Дію цих склопакетів можна назвати «клімат-контролем» – в зимовий період вони забезпечують тепло і комфорт в квартирах і будинках, а влітку відмінний захист від сонця та спеки.

Крім так необхідного комфорту, Ви отримуєте істотну економію протягом року, адже на охолодження повітря влітку витрачається в 2-2,5 рази більше енергії, ніж на його нагрівання взимку! При цьому склопакети ClimaGuard Solar зберігають максимальне світлопропускання і передачу кольорів.

ПЕРЕВАГИ МУЛЬТИФУНКЦІОНАЛЬНОГО СКЛА CLIMAGUARD SOLAR:

• Надійний захист від сонця влітку, що дозволяє істотно знизити витрати на кондиціювання. А в разі якщо в приміщенні не здійснюється кондиціювання повітря – збереже нічну прохолоду житла.

• Висока ступінь теплозахисту взимку. Високий коефіцієнт опору теплопередачі дозволяє зменшити витрати на обігрів приміщення в холодну пору року (заощадження тепла до 78%).

• Прозорість зсередини і висока освітленість приміщення.

• Невелика дзеркальність зовні.

 

ПРИНЦИП РОБОТИ

Спеціальне напилення зі срібла та інших металів створюють ефект прозорого фільтра, який пропускає видиме світло, але значно знижує проникнення сонячного тепла в будинок і втрату тепла взимку

ЗАХИСТ ВІД СОНЦЯ

Склопакети з "клімат-контролем" вибірково пропускають або відбивають електромагнітні хвилі різної довжини, з яких складається сонячне випромінювання. Велика частина інфрачервоного випромінювання, яке могло нагрівати приміщення, відбивається, при цьому світло проходить крізь таке скло практично так, як і через звичайне. Таким чином, завдяки склу ClimaGuard Solar, близько 58% теплової енергії не потрапляє всередину приміщення.

ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ

У холодну погоду склопакет з "клімат-контролем" дозволяє зберегти тепло в приміщенні, працюючи за принципом енергозберігаючого скла. Срібне покриття на склі відбиває довгохвильове теплове випромінювання (наприклад від нагрівальних приладів) всередину приміщення і не дає йому вийти назовні.

 

 

forum.OKNA.ua Rambler's Top100 ���� - �������. ������� ������

Дивились у віконця в
коморці творчості Гуго

Металопластикові вікна у Львові. Вікна корса REHAU склопакет металопластикові вікна вікно Львів, придбати вікна купити вікна склопакет, профіл, окна, Жалюзі.

Металопластикові вікна

Вікно та двері фурнітура металопластикові вікна. Замовити вікно у Львові.

Антимоскітні сітки вікна склопакет. Замовити вікна у Львові. Ролети для вікон та підвіконня і відливи. Металопластикові вікна Львів від торгівельної марки Корса. Металопластикові двері та вікна які можна придбати у Львові.

Фурнітура на металопластикові вікна.

Металлопластиковые окна во Львове. Купить окна, фурнитура стеклопакет. Двери установка окон жалюзи профиль.

Окна во Львове ролеты профиль REHAU и Корса. Металлопластиковое окно и входные двери.

Вікно та двері фурнітура металопластикові вікна. Замовити вікно у Львові.

Антимоскітні сітки вікна склопакет. Замовити вікна у Львові. Ролети для вікон та підвіконня і відливи. Металопластикові вікна Львів від торгівельної марки Корса. Металопластикові двері та вікна які можна придбати у Львові.

Фурнітура на металопластикові вікна.