Замовлення

Замовлення

Ви хочете зробити замовлення? Ми постаралися зробити замовлення вікон максимально простим і зручним для Вас. Три прості кроки – і ми зробимо для Вас кращі вікна!

Крок I — викликати замірника Ви можете, звернувшись в наш офіс, або по телефону, інтернету. Ми рекомендуємо скористатися послугами замірника нашої фірми. Це позбавить Вас від зайвого клопоту, також Ви отримуєте гарантоване сервісне обслуговування на всі конструкції, виготовлені за кресленнями замірників.

Крок II – після проведення вимірів в стислі терміни ми проведемо розрахунки і надамо Вам готову комерційну пропозицію. На цьому етапі ми постараємося врахувати всі нюанси і допомогти професійною порадою.

Крок III — оформлення замовлення. Після того, як Ви отримали комерційну пропозицію на замовлення, вноситься попередня оплата замовлення з видачею необхідних розрахункових документів. Оформлення договору між клієнтом і компанією відбувається в офісі. Ми зробимо все можливе, щоб заощадити Ваш час.


Термін

Замовлення передається на виробництво електронними каналами протягом години з моменту підписання договору. Висока виробнича потужність дозволяє компанії КОРСА утримувати терміни виготовлення навіть в пікові періоди навантаження в межах 3 — 10 днів з моменту підписання договору. Термін виготовлення нестандартних конструкцій (а до таких можна віднести арочні конструкції, розсувні, тоновані і удароміцні пакети тощо) можуть відрізнятися від термінів виготовлення стандартних конструкцій.


Доставка

Ми вчасно доставимо Ваше замовлення до Вас додому і поклопочемося про те, щоб Ви отримали його цілим і неушкодженими. Транспортування вікон ПВХ, а також їх розвантаження і доставка безпосередньо до Вашої квартири здійснюються під безперервним контролем наших фахівців. Заздалегідь ми обумовлюємо зручний для Вас час доставки. Установка пластикових вікон здійснюється в день доставки. Доставка конструкцій здійснюється безкоштовно в межах Львова.


Монтаж

«Вікна КОРСА» славляться повним циклом послуг, що надаються. Установка пластикових вікон від ТМ КОРСА виробляється висококласними фахівцями, що мають великий стаж роботи в даної області. Бригада монтажників приїжджає в слушний для Вас час. Установка вікон займає декілька годин залежно від складності і об'єму робіт. При установці вікон використовуються матеріали і устаткування відомих європейських фірм, що в комплексі з кваліфікованим монтажем веде до довгої і бездоганної служби наших виробів.


forum.OKNA.ua Rambler's Top100 ���� - �������. ������� ������

Дивились у віконця в
коморці творчості Гуго

Металопластикові вікна у Львові. Вікна корса REHAU склопакет металопластикові вікна вікно Львів, придбати вікна купити вікна склопакет, профіл, окна, Жалюзі.

Металопластикові вікна

Вікно та двері фурнітура металопластикові вікна. Замовити вікно у Львові.

Антимоскітні сітки вікна склопакет. Замовити вікна у Львові. Ролети для вікон та підвіконня і відливи. Металопластикові вікна Львів від торгівельної марки Корса. Металопластикові двері та вікна які можна придбати у Львові.

Фурнітура на металопластикові вікна.

Металлопластиковые окна во Львове. Купить окна, фурнитура стеклопакет. Двери установка окон жалюзи профиль.

Окна во Львове ролеты профиль REHAU и Корса. Металлопластиковое окно и входные двери.

Вікно та двері фурнітура металопластикові вікна. Замовити вікно у Львові.

Антимоскітні сітки вікна склопакет. Замовити вікна у Львові. Ролети для вікон та підвіконня і відливи. Металопластикові вікна Львів від торгівельної марки Корса. Металопластикові двері та вікна які можна придбати у Львові.

Фурнітура на металопластикові вікна.