Виробництво

Довідка: ТМ КОРСА включає виробництво вікон, що займає одне з провідних місць на українському ринку металлопластікових вікон. Площа, яку займає наше виробництво вікон, складає 4300 м.кв. Складська площа – 19 000 м.кв. Розрахункова потужність, на яку розраховано виробництво – 50 тис. м.кв. металлопластікових конструкцій в місяць. Стратегічний партнер – компанія REHAU (Німеччина) – є постачальником профілів, застосованих у виробництві, і постійним аудитором якості при виробництві вікон КОРСА.

Після отримання замовлення на виготовлення вікон технічним відділом, формуються карти розкрою матеріалів і вивантажуються дані завдань на автоматичні верстати. Автоматизованими на підприємствах ТМ КОРСА є всі основні технологічні процеси обробки профілю і виготовлення склопакета.

Можливість одночасного різання двох шматків профілю збільшує швидкість, з якою відбувається виготовлення вікон. Управління здійснюється в діалоговому режимі з використанням TFT-дісплея. Характерною особливістю автомата є якість зрізу, ідентична шліфовці. Виготовлення вікон нашим виробництвом виконується з акцентом на якість продукції, що випускається. Це стосується навіть тих деталей, які приховані від очей споживача, але грають ключову роль в експлуатаційних характеристиках виробу.

Різання заготовок, застосованих в процесі армування світлопрозорих конструкцій, виробляється на спеціальному устаткуванні. Одночасно обробляється два стики з автоматичною центрівкою поверхонь, що виключає перекоси і кручення, що негативно впливають на якість і подальше виготовлення вікон.

Виготовлення вікон, що мають естетичний вигляд, неможливе без зачистки напливів.  Встановлення замкових механізмів (фурнітури), відбувається на спеціалізованих станціях збірки фурнітури. Виключені перекоси шурупів, перекручення, зрив різблення, неточність в стиковці механізмів.

Кожному володареві металопластикових вікон хотілося б мати виріб, що виконує функції теплозахисту і енергозбереження. Процес виготовлення якісних склопакетів з термо стекла вимагає від виробника високої кваліфікації і справжнього мистецтва виконання. Виготовлення вікон з використанням енергозбережних технологій – важливий напрям діяльності компанії. Ще в 2008 році торгівельна марка КОРСА представила своїм клієнтам фірмові інноваційні розробки - енергозбережуючі склопакети КОРСА Silver Comfort 0.71 та КОРСА Argon Comfort 0.91 (з аргоновим наповненням), які володіють унікальними показниками опору теплопередачі, покращеним коефіцієнтом світлопропускання і природною колірною нейтральністю.

Для виготовлення склопакетів використовується високопродуктивна автоматична лінія австрійської компанії LISEC. Лінія керується комплексною програмою і вимагає мінімальної участі людей в процесі, що дозволяє мінімізувати помилки операторів і обробляти заготовки з високою точністю.

Автоматична лінія миття і збірки склопакетів має унікальну систему фільтрації води, чотириступінчасте миття з шістьма циліндровими щітками і зону сушки. Після миття, сушки і контролю якості скла, лінія здійснює збірку і опресовування склопакета із заповненням сухим повітрям або аргоном без участі людини, тим самим, виключаючи забруднення або пошкодження скла після проходження контролю якості.

Виготовлення вікон - це складний технологічний процес. На кожному виробничому етапі на елементи виробу наноситься маркіровка відповідності карті замовлення. Така технологія усуває можливість помилки у виробничому циклі. Тому на спеціалізований монтажний стіл поступає готова рама і склопакет з відповідною манкіровкою.

На нашому виробництві налагоджений механізм контролю за чинниками, що впливають на виготовлення вікон на всіх ділянках, службою технічного контролю. Вхідний контроль перевіряє всі комплектуючі перед використанням їх в процесі виробництва. Також систематично проводяться випробування на міцність зварного шва і герметичності склопакета. Готовий виріб після перевірки службою ОТК запаковується в плівку для транспортування замовникові, щоб уникнути механічних пошкоджень.

Технологія виготовлення нестандартних виробів відкриває поціновувачам індивідуального архітектурного стилю свободу вибору. На наших підприємствах виготовляються вікна не лише стандартні, а й ексклюзивні конструкції – арочні, трикутні, овальні, трапецієвидні, круглі, багатокутні. Майже всі нестандартні вікна можна зробити такими, що відкриваються, забезпечивши при цьому надійну гідро-, шумо- і теплоізоляцію.

forum.OKNA.ua Rambler's Top100 ���� - �������. ������� ������

Дивились у віконця в
коморці творчості Гуго

Металопластикові вікна у Львові. Вікна корса REHAU склопакет металопластикові вікна вікно Львів, придбати вікна купити вікна склопакет, профіл, окна, Жалюзі.

Металопластикові вікна

Вікно та двері фурнітура металопластикові вікна. Замовити вікно у Львові.

Антимоскітні сітки вікна склопакет. Замовити вікна у Львові. Ролети для вікон та підвіконня і відливи. Металопластикові вікна Львів від торгівельної марки Корса. Металопластикові двері та вікна які можна придбати у Львові.

Фурнітура на металопластикові вікна.

Металлопластиковые окна во Львове. Купить окна, фурнитура стеклопакет. Двери установка окон жалюзи профиль.

Окна во Львове ролеты профиль REHAU и Корса. Металлопластиковое окно и входные двери.

Вікно та двері фурнітура металопластикові вікна. Замовити вікно у Львові.

Антимоскітні сітки вікна склопакет. Замовити вікна у Львові. Ролети для вікон та підвіконня і відливи. Металопластикові вікна Львів від торгівельної марки Корса. Металопластикові двері та вікна які можна придбати у Львові.

Фурнітура на металопластикові вікна.