Ролети

Ролети є невід'ємною частиною сучасної комфортної будівлі. Вони добре вписуються в різні архітектурні стилі, будь то класицизм, бароко або авангард. Для будь-якого архітектурного стилю знайдуться рішення, що гармонують з ним. Велика кількість забарвлень і фактурних варіацій лише допоможе знайти ролетам спільну мову з Вашим будинком.

На відміну від архаїчних і часто псуючих зовнішній вигляд будівлі грат, які викликають неоднозначні асоціації у людини, ролети сучасні й естетичні. Ролети, на відміну від грат, легко забираються або закриваються у будь-який момент за Вашим бажанням, і у Вас з'являється можливість дивитися на світ без перешкод і не переживати, покидаючи своє житло, за його безпеку.

Як видно на фото, пристрій ролет досить простий і надійний. Основна функціональна частина ролети – це полотно, що складається з ламелей. Ламель – це одна смужка, виконана з алюмінію, наповнення якої може мінятися залежно від вимог, що пред'являються до ролет. При закритті ламелі рухаються по направляючих і опускаються, утворюючи суцільне міцне полотно, яке можна зафіксувати в опущеному стані. При відкритті полотно згортається в рулон у верхній частині вікна або дверей, повністю звільняючи світловий отвір. Основним матеріалом, з якого виготовляються ролети, є алюміній. Це екологічно чистий, неіржавіючий і непіддатливий дії ультрафіолету метал. Алюміній прекрасно зберігає свою міцність при низьких температурах, що дозволяє нам гарантувати міцність конструкції в будь-яких кліматичних умовах.

За Вами лишається вибір форми, розміру, кольору роллетной системи, додаткові вимоги, що пред'являються до них (наприклад, підвищена міцність або теплоізоляція) та вибір типа приводу.

Приводи ролет

Основне завдання ролетних систем — це забезпечення безпеки і максимальної захищеності власникам будинку. Треба сказати, що справляються ролети з цим завданням відмінно. Безпека, комфорт, затишок і надійність!

Приводи підрозділяються на ручні (ручний воротковий привід, пружинно-інерційний і шнуровий редукторний механізми), в яких ролета відкривається і закривається рукою людини, й електроприводи, що приводяться силою електрики.

  1. Ручний воротковий привід працює за допомогою редуктора, встановленого в захисний короб. Вороток може бути закріплений кліпсою до стіни поряд з роллетою або бути знімним (переносним).

  2. Пружинно-інерційний механізм. Шнур, що приводить рол лету в рух, подається вручну, при відпуску полотно намотується на підпружинений вал у верхній частині роллети.

  3. Шнуровий механізм редуктора. Ролета приводиться в рух вручну через шнур, або за допомогою передавального блоку з ручкою, що обертається.

  4. Електропривід дозволяє відкривати і закривати роллети за допомогою дистанційного керування або по таймеру. Електропривод є готовим рішенням і легко інтегрується в роллетну систему.


Тканеві ролети

Тканеві роллети — оригінальний і функціональний спосіб оформлення вікна. Не конфліктуючи з іншими елементами віконного дизайну, такими як гардини або штори, тканинні ролети створюють приємну м'яку атмосферу у вітальні, в дитячій кімнаті або спальні. Вони також прекрасно вписуються в такі приміщення як засклена лоджія, балкон, кухня або спальня.

Асортимент тканинних ролет багатий як по фактурі тканини, так і по її забарвленню. Тканинні ролети можуть регулювати міру затемнення приміщення добре освітленого до напівтемряви.

Тканеві роллети складаються з цілісного полотна тканини, яке може закривати віконний отвір. Тканина в згорнутому положенні займає незначний об'єм вверху вікна. При розгортанні тканина ковзає по тих, що направляють вгору або вниз. Нижній край тканини обтяжчується металевою планкою. Управління дуже просте, ручне за допомогою ланцюжка. Максимальна допустима ширина тканинного полотна - 2,75 м.


forum.OKNA.ua Rambler's Top100 ���� - �������. ������� ������

Дивились у віконця в
коморці творчості Гуго

Металопластикові вікна у Львові. Вікна корса REHAU склопакет металопластикові вікна вікно Львів, придбати вікна купити вікна склопакет, профіл, окна, Жалюзі.

Металопластикові вікна

Вікно та двері фурнітура металопластикові вікна. Замовити вікно у Львові.

Антимоскітні сітки вікна склопакет. Замовити вікна у Львові. Ролети для вікон та підвіконня і відливи. Металопластикові вікна Львів від торгівельної марки Корса. Металопластикові двері та вікна які можна придбати у Львові.

Фурнітура на металопластикові вікна.

Металлопластиковые окна во Львове. Купить окна, фурнитура стеклопакет. Двери установка окон жалюзи профиль.

Окна во Львове ролеты профиль REHAU и Корса. Металлопластиковое окно и входные двери.

Вікно та двері фурнітура металопластикові вікна. Замовити вікно у Львові.

Антимоскітні сітки вікна склопакет. Замовити вікна у Львові. Ролети для вікон та підвіконня і відливи. Металопластикові вікна Львів від торгівельної марки Корса. Металопластикові двері та вікна які можна придбати у Львові.

Фурнітура на металопластикові вікна.