Фурнітура

Натисніть на зображення для перегляду детальнішої інформації

Для запобігання проникненню через вікна і двері зловмисників співробітниками фірми GU була розроблена і успішно експлуатується антизломна фурнітура. Як відомо замикаюча фурнітура складається мінімум з двох частин:

  • сам замочний механізм (замокнув, замочна планка);

  • так звана відповідаюча частина, тобто те, за що відбувається зачеплення замку. Посилена конструкція відповідаючої частини забезпечує підвищену стійкість до зломів.

Ми особливо рекомендуємо встановлювати антизломна фурнітуру жителям перших двох поверхів.

Доводчиком називається елемент фурнітури, що дозволяє виконати автоматичне закривання дверей або при необхідності, повністю відкривши їх, зафіксувати у відкритому положенні. Доводчики, запропоновані нами, виробляються одним зі світових лідерів у виробництві фурнітури німецькою компанією GU.

Доводчики постачаються в двох варіантах — з фіксацією і без фіксації положення в стані повного відкриття. Доводчики встановлюються на дверях з будь-яким напрямом відкриття: як усередині приміщення, так і зовні. У всіх доводчиків регулюється швидкість закриття і сила притиску.

Замки є важливим елементом конструкції, від якого залежить стійкість конструкції до злому. Ми пропонуємо Вам декілька варіантів, що відрізняються як функціональними характеристиками, так і ціною.

Економ-серія підійде для використання в міжкімнатних дверях, балконних дверях за наявності повного скління балкона та в інших місцях, де не потрібна підвищена стійкість до зломів. Замки економ-серії мають лише одну точку замикання.

Серія замків Секьюр-серії і замки крюком забезпечують прекрасні характеристики захисту від злому. Секьюр-серія забезпечує три точки замикання дверей, що забезпечує надійну фіксацію дверей в закритому положенні.

Замокнув крюк за аналогією з Секьюр-серією має замикання в трьох точках, але крім того в ньому змінена конструкція язичку замка. Замковий крюк має форму конусоподібного крюка заломленого вверх або вниз. При замиканні дверей забезпечується наднадійна фіксація дверей в просторі.

Для того, щоб відповідати високим стандартам безпеки, при виробництві вікон і дверей нами були обрані петлі КТN. Кожна така петля витримує навантаження до 240 кг, а в стандартних вхідних дверях 3 таких петлі.

Мікроліфт – це елемент фурнітури, що забезпечує підвішування стулки так, щоб поліпшити роботу фурнітури при переході від одного стану (наприклад, закрито) в інший (наприклад, відкид).

Мікроліфт з блокуванням забезпечує непровисання стулки в закритому стані. Також блокіратор забезпечує виконання правильної послідовності дій при перемиканні режимів вікна для запобігання заклинюванню, перекосів і інших функціональних порушень в роботі елементів фурнітури.

Мікропровітрювання є безпечнішим варіантом, ніж відкид або відкрите вікно. Вікно на мікропровітрюванні не привертає увагу зловмисників.

Мікропровітрювання – це таке положення стулки вікна або дверей, при якому стулка на міліметр -два не прилягає до рами. Мікропровітрювання забезпечує постійний режим вентиляції приміщення без протягу. Такий режим вентиляції приміщення забезпечує пониження рівня вологи в приміщенні і, як наслідок, відсутність конденсату на склопакетах. Дуже зручний для використання в зимовий час, оскільки при мікропровітрюванні втрати тепла дуже незначні.

Відкид – це положення стулки вікна або дверей при якому верх стулки відкритий на кут 10-15 градусів. Верхня частина стулки фіксується до рами за допомогою елементу фурнітури «ножиці». У відкритому положенні стулка верхньою частиною підвішена на розпрямлених «ножицях», при закриванні «ножиці» складаються надвоє і ховаються в простір між рамою і стулкою.

Поворотна фурнітура додає можливість звільняти ліву або праву частину стулки, а іншу сторону на петлях повертати, відкриваючи або закриваючи стулку вікна або дверей.

Комбінація поворотної і відкидної фурнітури є найпоширенішим варіантом, який обирають наші клієнтами.

Одне з центральних місць в декоруванні вікон і дверей відводиться ручкам. Саме вони багато в чому визначають те, наскільки комфортною і тривалою буде експлуатація металопластикової конструкції.

Для споживача важливо, щоб ручки були досить міцними, забезпечували хороші тактильні відчуття та мали м'який пружний хід. Якісні дверні і віконні ручки мають бути ергономічними, привабливими і, безумовно, надійними й довговічними.

Відповідаючи всім санітарно-гігієнічним нормам, вимогам до якості і безпеки, сучасні моделі дверних і віконних ручок від фірми GU здатні задовольнити всі Ваші побажання. Різноманітність варіантів зовнішнього вигляду, кольору і форми дозволяє використовувати їх в стандартних і нестандартних вікнах, дверях. Всі ручки виконані з алюмінію й покриті зносостійкою порошковою фарбою, що забезпечує їх чудові експлуатаційні характеристики.

Одним з центральних компонентів віконної або дверної конструкції є фурнітура. Від якості роботи фурнітури залежить і загальна надійність, і довговічність функціонування вікна або дверей.

Головна вимога, що пред'являється до сучасної системи фурнітури, — це надійне і легке відкривання (закривання) стулки за допомогою ручки, яка простими поворотами повинна перемикати різні режими роботи фурнітури (поворот, відкид, провітрювання).

Передові технічні рішення та інновації німецького виробника систем фурнітури компанії GU забезпечать легкість переміщення всіх основних рухомих елементів фурнітури вікон, й щільне прилягання стулок до коробки. Це робить вікна і двері від ТМ КОРСА зручними і комфортними у використанні.

Відкрита стулка вікна з фурнітурою GU не може випадково закритися при пориві вітру. Легкість ходу віконної ручки приємно здивує Вас, а в закритому стані вікно або двері не дадуть шансів протягам. Враховуючи якість провідного німецького виробника. Стулка світлопрозорої конструкції не провисатиме або не притиратиметься з коробкою впродовж всього періоду експлуатації.

forum.OKNA.ua Rambler's Top100 ���� - �������. ������� ������

Дивились у віконця в
коморці творчості Гуго

Металопластикові вікна у Львові. Вікна корса REHAU склопакет металопластикові вікна вікно Львів, придбати вікна купити вікна склопакет, профіл, окна, Жалюзі.

Металопластикові вікна

Вікно та двері фурнітура металопластикові вікна. Замовити вікно у Львові.

Антимоскітні сітки вікна склопакет. Замовити вікна у Львові. Ролети для вікон та підвіконня і відливи. Металопластикові вікна Львів від торгівельної марки Корса. Металопластикові двері та вікна які можна придбати у Львові.

Фурнітура на металопластикові вікна.

Металлопластиковые окна во Львове. Купить окна, фурнитура стеклопакет. Двери установка окон жалюзи профиль.

Окна во Львове ролеты профиль REHAU и Корса. Металлопластиковое окно и входные двери.

Вікно та двері фурнітура металопластикові вікна. Замовити вікно у Львові.

Антимоскітні сітки вікна склопакет. Замовити вікна у Львові. Ролети для вікон та підвіконня і відливи. Металопластикові вікна Львів від торгівельної марки Корса. Металопластикові двері та вікна які можна придбати у Львові.

Фурнітура на металопластикові вікна.